Odważna przeglądarka pozwala teraz użytkownikom kupować BCH bezpośrednio na bitcoin.com

Użytkownicy przeglądarki Bitcoin Evolution mogą teraz kupować aktywa kryptograficzne, takie jak Bitcoin Cash, bezpośrednio z przeglądarki. Zostało to ogłoszone w oświadczeniu wydanym przez założyciela Bitcoin.com, Rogera Ver, który ogłosił partnerstwo na swoim pseudonimie na Twitterze .

Odważna przeglądarka to przeglądarka internetowa typu open source, która koncentruje się na pomaganiu użytkownikom w utrzymywaniu ich danych i historii przeglądania w tajemnicy.

Przeglądarka jest powszechnie określana jako „nastawiona na prywatność” i obecnie ma ponad 5 milionów aktywnych użytkowników dziennie

Przeglądarka dodała widżet Bitcoin.com do swojego interfejsu, który umożliwiłby milionom użytkowników bezpośredni dostęp do strony internetowej, a także pozwoliłby im na bezpośredni zakup aktywów kryptograficznych bez typowych kłopotów, które towarzyszą przeciętnej przeglądarce internetowej.

Ta nowa funkcja byłaby dostępna dla użytkowników w wielu krajach. Użytkownicy w krajach takich jak Wielka Brytania, Australia, Nowa Zelandia, Kanada, Rosja, a także użytkownicy w Unii Europejskiej mogą łatwo uzyskać dostęp do strony internetowej.

Wielu entuzjastów Bitcoin Cash chwaliło ten nowy rozwój jako dobrze przemyślany i historyczny

Ogłoszenie wygenerowało również mnóstwo pozytywnych recenzji na forum Reddit r / BTC, a wielu użytkowników forum uważa, że ta nowa dostępność znacznie pomogłaby przeglądarce Bitcoin Cash i Brave.

Firmy technologiczne, takie jak Brave Browser, napędzają przyjęcie i akceptację kryptowalut
Firmy technologiczne, takie jak Brave Browser, PayPal , Square i wiele innych, zaczynają wprowadzać adopcję i akceptację zasobów kryptograficznych do głównego nurtu.

PayPal ogłosił niedawno, że umożliwi swoim użytkownikom korzystanie z funkcji transakcji kryptograficznych podczas korzystania z systemu bramek płatniczych. Ta funkcja będzie dostępna dla ich międzynarodowych użytkowników do 2021 roku.

Z drugiej strony Square zdecydował się również zaoszczędzić jeden procent wszystkich swoich aktywów w Bitcoinie. Wynikało to z przekonania, że BTC można wykorzystać jako środek przechowywania wartości i nie jest on podatny na dewaluację, na którą otwarte są waluty fiducjarne.